DENTYSTA ZIELONA GÓRA
790 627 800
Gabinet - dentysta, stomatolog Dentalex
Dysponujemy najnowszymi osiągnięciami techniki, oraz wiedzy.Szczególną uwagę zwracamy na dokładną diagnostykę.
Inwestujemy w wiedzę i technologię .Każde badanie oparte jest na analizie danych,uzyskanych przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń stomatologicznych .W drodze do osiągnięcia perfekcji stawiamy sobie wysokie wymagania i cały czas kontrolujemy wykonywaną przez nas pracę. Dlatego na każdym etapie towarzyszy nam aparat cyfrowy oraz dokładna dokumentacja przebiegu leczenia. 

RADIOWIZJOGRAFIA  CYFROWA  KODAK
Zdjęcie rentgenowskie wykonujemy na fotelu dentystycznym i od razu możemy je omówić z pacjentem przy ekranie monitora.Ułatwia to znacznie postawienie odpowiedniej diagnozy. Obrazuje zarówno zęby jak i otaczajace je tkanki .Oprogramowanie umożliwia wykonanie dodatkowych pomiarów : długości kanałów czy grubości kości .Poprzez zastosowanie czujnika cyfrowego dawka promieniowania została ograniczona aż do 90 % w stosunku do tradycyjnego zdjecia na kliszy. RVG  to system ekologiczny, gdyż eliminuje użycie odczynników chemicznych.

MIKROSKOP STOMATOLOGICZNY I LUPY DENTYSTYCZNE
Zaawansowana technologia, umożliwia leczenie w powiększeniu   nawet do 50 razy.
Pracując w powiększeniu jesteśmy w stanie dostrzec szczegóły niewidoczne gołym okiem. To bardzo pomaga w precyzji wykonywanych zabiegów. Dzięki układom optycznym mikroskopu  i  doskonałemu oświetleniu , możliwe jest bardzo precyzyjne leczenie trudnych kanałów korzeniowych.

ENDOMETR STOMATOLOGICZNY  Z MIKROSILNIKIEM ENDODONTYCZNYM
Służy do dokładnego elektronicznego pomiaru długości kanału korzeniowego. Umożliwia  opracowanie i wypelnienie kanału korzeniowego do samego wierzchołka .
 
KAMERA WEWNĄTRZ USTNA
Dzięki kamerze dentystycznej mamy możliwość oceny jamy ustnej z większą precyzją , niż przy wykorzystaniu standardowego lusterka stomatologicznego. Nowoczesna technologia kamery gwarantuje optymalną ostrość obrazu i naturalne kolory.To  znacząco ułatwia komunikację z pacjentem.